Müşteri Hizmetleri;

(0545) 686 52 53

Müşteri Hizmetleri;

(0212) 550 10 97

Biz Arayalım!

Müşteri Hizmetleri;

(0212) 550 10 97

Spanish Fly Nedir?

Spanish Fly Nedir?

Bayan Adrodizyak Damla Olarak bilinen piyasadaki ürün Spanish Fly ürünüdür. Afrodizyak kavramını bir çok internet sitesinde duymuş ve okumuşşunuzdur. Kadınlarda genital bölgede bulunan kan akışını hızlandırıcı etkiye denir. Bu etkisi sayesinde bayanlar cinsel birliktelik yaşamak isterler.

spanish fly ne işe yarar Bu Yüzden afrodizyak erkili ürünler, bayanlar için oldukça önemli ve işe yarayan ürünlerdir. Afrodizyak erkisini birçok besinde bulmanız mümkündür ancak günümüzde satılan bayan damla içerisinde aynı etkiye sahip maddeler bulunmamaktadır. bu ürünleri alarak cinsel birliktelikleri yaşayabilirsiniz.

Günümüzde adrodizyak etkili parfümler ve ürünler satılmaktadır. Bu ürünler sayesinde eşinizi mutlu edebilirsiniz. Afrodizyak etkisi olan ürünlerin cinsel ilişkilerden önce tüketilmesi yeterli olacaktır.

Cinsel ilişkilerinizde renkli saatler yaşamak istiyorsanız tavsiyemizi kulak vermenizde fayfa var.

Piyasada satılan ürünler afrodizyak damla ve jellerden oluşmaktadır. Renksiz ve kokusuz olduğu için alınırken harhangisi bir zorluk yaşatmamaktadır. Cinsel ilişkilerden sorun yaşayan bayanlar için oldukça rahat bir kullanım söz konusudur.

ÜCRETSİZ KARGO
Sitemizden altığınız tüm ürünllerde kargo ücreti vermiyorsunuz
KAPIDA ÖDEME
Dileseniz ödemenizi teslimat sırasında kredi kartınızla veya nakit ile yapabilirsiniz.
GÜVENLİ ALIŞVERİŞ
Sitemizin güvenliği 256 BitSSL Serfitikası ile sağlanmaktadır.

Ürünlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! 0212 550 10 97