Müşteri Hizmetleri;

(0545) 686 52 53

Müşteri Hizmetleri;

(0212) 550 10 97

Biz Arayalım!

Müşteri Hizmetleri;

(0212) 550 10 97

Alanında 1 Numara Spanish Fly Bayan Damla !

Alanında 1 Numara Spanish Fly Bayan Damla !

Spanish Fly kadınlar için üretilmiş özel damladır. Bu ilaç kadınların isteksizlik problemlerini gidermenin yanı sıra performansını arttırır. İlaç damla şeklinde basitçe oral yoluyla kullanılabilir. Spanish Fly alanında en iyi ve en verimli üründür. Kadınlar için cinsel ilişki ürünlerinde Golden Lovita ve Spanish Fly ilk 2 sırayı oluşturmaktadır. Bu iki ilaçta gerçekten kadınların performansını etkilemektedir. Fiyatları da ürünün etkisine göre gayet makul bir fiyattadır. Spanish Fly sağlık bakanlığı onaylı cinsel ilişki ürünüdür. Bu ilaç kadını sersemletip uykulu bir duruma getirmez. Aksine kadını daha dinç hale getirir ve kapıyı aralar. Kapıyı araladıktan sonra iş size kalmıştır. Bu ilaç kadını ilişkiye hazırlar ve daha istekli bir hale getirir. İlacı partneriniz bilinçli bir şekilde kullanıyorsa ilaç daha etkili olacaktır. İlaç kullandıktan sonra 20-30 dakika içinde etkisini göstermeye başlayacaktır.4-5 Saat kadar etkisini sürdürmektedir. Kadının performansı arttıkça erkeğinde performansı buna bağlı olarak etkileyecektir.

Ürünü sitemizin ana sayfasından satın al butonuna basıp formu doldurarak sipariş verebilirsiniz veya Müşteri hizmetlerimizi arayarak da siparişinizi verebilirsiniz. Ürünler gizli bir şekilde kargo poşeti içinde Türkiye’nin her yerine 2 iş günü içerisinde teslim edilmektedir. Ürünler MNG kargo ile adresinize veya size en yakın şubeye teslim edilmektedir ayrıca bir kargo parası ödemezsiniz.

Spanish fly ürününüzün barkod numarasını kutunun üzerinde yazan siteden sorgulatarak orijinal olup olmadığına kanaat getirebilirsiniz. Spanish Fly kelime anlamı olarak İspanyol böceği, İspanyol uçuşu anlamlarına gelmektedir. Bunun sebebi İspanyol böceğinden üretilmiş olması değildir. İspanyol böceği çalışkanlılığıyla bilinen bir böcektir.Eşinizi daha çalışkan hale getireceğini belirtmektedir. Uçuşu ise Partnerinizi zevkten çıldırtacağını göstermektedir. İyi günlerde kullanın.

ÜCRETSİZ KARGO
Sitemizden altığınız tüm ürünllerde kargo ücreti vermiyorsunuz
KAPIDA ÖDEME
Dileseniz ödemenizi teslimat sırasında kredi kartınızla veya nakit ile yapabilirsiniz.
GÜVENLİ ALIŞVERİŞ
Sitemizin güvenliği 256 BitSSL Serfitikası ile sağlanmaktadır.

Ürünlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! 0212 550 10 97